Skip to main content
خدمات چاپ در ارومیه | مجتمع چاپ

چاپ فاکتور در ارومیه

توسط آذر ۳۰, ۱۴۰۰6 نظر
چاپ فاکتور

چاپ فاکتور در ارومیه با بهترین کیفیت توسط مجموعه تبلیغاتی سرمایه انجام میگرد ، انواع فاکتور شامل فاکتور سیاه سفید ، فاکتور رنگی ، با شماره ، بدون شماره و … با کیفیت فوق العاده بالا که در دو نوع با شماره و بدون شماره انجام میگیرد. فاکتور در سایز های متفاوتی نظیر A5, B5 ,A4 و حتی سایز های دیگر چاپ میشود ( پرینت سایز های دیگر نیز امکان پذیر است ) . یک نوع از فاکتور ها بصورت معمولی ( کاربن لس ) می باشد که در کاغذ این نوع فاکتور ها کاربن تعبیه شده است. یک نوع دیگر به صورت ساده بوده که دو رنگ چاپ میشوند ، این نوع فاکتور ها معمولاً دو رنگ بوده که رنگ سفید به مشتری داده میشود و رنگ دیگر نزد فروشنده نگهداری میشود.

در واقع در تمامی سایز های دلخواه شما قادر به چاپ فاکتور هستیم. در این پست قصد داریم به انواع فاکتور ها بپردازیم

1- فاکتورهای کاربن لس ( NCR )

پرمصرف ترین انواع فاکتور در ایران و مجتمع تبلیغاتی سرمایه از لحاظ چاپ فاکتور از نوع کاربن لس می باشد. فاکتور کاربن لس را فاکتور NCR ، فاکتور خودکپی ،فاکتور کاربن دار نیز می گویند. کاغذ کاربن لس  همان کار کاغذ کاربن را انجام میدهد با این تفاوت که هیچ نوع کاربنی را مشاهده نمیکنید و نیازی به استفاده از کاربن های قدیمی که باعث کثیف شدن کاغذ و دستان بود نیست. چاپ این نوع فاکتور ها در مجموعه ما انجام میگیرد.

چاپ فاکتور در ارومیه

2- چاپ فاکتور تحریر و الوان

این نوع فاکتور به دلیل قیمت مناسب جزء فاکتورهای پرمصرف و ارزان در بازار محسوب می شود .تحریر برخلاف کاربن لس برای کپی نیاز به کاربن دارد در چاپ فاکتور از کاغذهای تحریر استفاده میشود و باتوجه به جنس و نوع کاغذ تحریر نسبت به چاپ فاکتور کاربن لس از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد و در این مجموعه در کمترین زمان ممکن بهترین فاکتور ها را طراحی و چاپ میکند.

چاپ فاکتور

3- چاپ فاکتور رسمی (مالیاتی)

طراحی و کیفیت چاپ فاکتور رسمی مجموعه تبلیغاتی سرمایه نقش بسزایی در ارائه خدمات و هویت شرکت شما را دارد. برای فاکتور مالیاتی آرم و نام تجاری شرکت در سمت راست یا وسط نوشته می شود و تاریخ و شماره سریال بصورت ملخی به رنگ قرمز در گوشه سمت چپ فاکتور رسمی یا همان مالیاتی قرار می گیرد .همچنین اطلاعات رسمی شرکت مانند شماره تماس، نام شرکت، آدرس و … در فاکتور قرار میگیرد ، تمامی فاکتور های رسمی توسط این مجموعه در سایز های متفاوت چاپ میشود.

چاپ فاکتور مالیاتی

بزرگترین شرکت چاپ فاکتور در غرب کشور

4- چاپ قبض

یک سوم A4 ( سایز حدودی ۹*۲۰ سانت) به صورت تک برگی ( دسته چکی ، ۲برگی ، ۳برگی ) چاپ میگردد. برگه‌ای حاوی فهرست و قیمت اجناس فروخته‌ شده‌ است که فروشنده به خریدار ارائه می‌کند. رسید شامل جزئیات تراکنش بین فروشنده و خریدار می‌باشد. در همگی کشورهای جهان رسیدها باید دارای تاریخ و ساعت معین باشند.

5- اجاره نامه و مبایعه نامه

چاپ اجاره‌ نامه به سند نوشتاری قرارداد اجاره گفته می‌شود که بین صاحب ملک (موجر) و اجاره‌کننده (مستأجر) تنظیم می‌شود که شامل مشخصات طرفین قرارداد و میزان اجاره بها و مدت اجاره و مورد اجاره و شرایط طرفین در آن می‌باشد.

برای سفارش انواع فاکتور ، با شماره های شرکت تماس بگیرید .

09141868847
شماره تماس شرکت : 04432241835

5/5 - (1580 امتیاز)
مدیر فنی

با بهترین های کشورمان، در فضای مجازی یکّه تازی میکنیم ! طراحی وب سایت ، کانفیگ قدرتمند ترین سرور ، طراحی تیزر تبلیغاتی ، طراحی لوگو ، فالوور اینستاگرام تخصص ماست فقط کافیست به نمونه کار های ما سر بزنید به دیگر وب سایت های هولدینگ ما سر بزنید.

6 نظر

نظرتان را بگویید

تماس با ما