Skip to main content
خدمات چاپ در ارومیه | مجتمع چاپ

چاپ پاکت در ارومیه | چاپ پاکت نامه در ارومیه

توسط بهمن ۴, ۱۴۰۲بهمن ۱۰ام, ۱۴۰۲بدون نظر
چاپ پاکت در ارومیه

چاپ پاکت نامه در ارومیه با بهترین کیفیت بصورت فوری

چاپ پاکت نامه در کمترین زمان در ارومیه توسط مجموعه سرمایه انجام میگیرد، به طور خلاصه دو نوع چاپ روی پاکت نامه داریم که در ادامه به توضیح آن میپردازیم برای سفارش سریع چاپ پاکت نامه با شماره های زیر تماس بگیرید:

  • چاپ افست پاکت
  • چاپ دیجیتال پاکت

04432241835 09141868847

چاپ افست پاکت:

در چاپ افست یا همان چاپ ارزان پاکت، ابتدا چاپ افست روی کاغذهای متناسب با سایز پاکت انجام می شود، پس از آن برگه های چاپ شده که می توانند دو رو چاپ نیز باشند، به پاکت سازی ارسال شده، برش و چسب خورده و تبدیل به پاکت می شوند. در این شیوه چاپی می توان پاکت هایی با چاپ سرتاسری و دو رو نیز داشت، اما به دلیل پروسه های طولانی چاپ افست و پاکت سازی، مدت زمان آماده شدن آن بسیار طولانی تر از چاپ دیجیتال می شود و در تیراژ پایین نیز بصرفه نمی باشد، اما در تیراژ بالا قیمت بسیار مناسبی پیدا می کند و قیمت هر عدد پاکت بسیار مناسب تر و ارزان تر از چاپ دیجیتال پاکت می شود.

چاپ دیجیتال پاکت:

در چاپ دیجیتال یا همان چاپ فوری پاکت، پاکت ها از ابتدا در سایزهای مشخص شده در سایت ساخته شده و آماده هستند، پس از ثبت سفارش شما، پاکت های آماده یکی یکی وارد دستگاه چاپ شده و فقط طبق الگوی مشخص شده در سایت چه به صورت یک رو و چه به صورت 2 رو چاپ انجام می شود. سرعت بسیار بالای چاپ و امکان چاپ در تیراژ بسیار پایین مزیت این نوع چاپ است، به طوری که از تعداد 100 عدد و حتی بصورت 2 ساعته نیز قابل انجام است. در این شیوه چاپی حتما باید حاشیه ها و نواحی قابل چاپ را در نظر گرفته و طبق الگوهای موجود در سایت طراحی پاکت خود را انجام دهید.

انواع پاکت نامه های چاپی

  • پاکت 80 گرم
  • پاکت 120 گرم
  • پاکت 135 گرم
  • پاکت 140 گرم

تمامی چاپ ها هم به صورت گلاسه و هم به صورت تحریر امکان پذیر است.

چاپ پاکت تحریر 80 گرم

چاپ پاکت تحریر 100 گرم نیز در فرم عمومی و به صورت 4 رنگ (فول رنگی) چاپ شده و هیچ گونه محدودیت رنگی وجود ندارد. توصیه می شود

چاپ پاکت کتان 120 گرم

کیفیت چاپ روی پاکت کتان محدودیت رنگ نداشه و چاپ روی این کتان در فرم عمومی به صورت تمام رنگی قابل چاپ می باشد.

چاپ پاکت کرافت 80 گرم

به دلیل زمینه نسبتا تیره و ماهیت کاغذ توصیه میشود که از رنگ های تیره تر برای چاپ روی پاکت کرافت 80 گرم استفاده کرد.

چاپ پاکت گلاسه 135 گرم

پاکت های گلاسه به دلیل براق بودن معمولا بین افراد از محبوبیت کمتری برخوردار است، ولی چاپ پاکت نامه برروی کاغذ های گلاسه از کیفیت بسیار بالا برخوردار است.

چاپ پاکت کارتی 140 گرم     

کیفیت چاپ و تنالیته رنگ روی این جنس کاغذ بسیار زنده و پر می باشد و چاپ روی این پاکت به صورت فول رنگی می باشد. چاپ پاکت کارتی در سه ابعاد نامه ، A5 و A4 قابل چاپ میباشد.

ازجمله پاکت های قابل چاپ بر روی این پاکت ها عبارتند از:

  • پاکت نامه ملخی
  • پاکت A5 مدل کیسه ای
  • پاکت A4 مدل کیسه ای

چاپ پاکت نامه باکیفیت باعث ایجاد یک نگاه حرفه ای به کسب کار شما می شود. برای ارسال صورتحساب، قرارداد، مکاتبات اداری و… و قرار دادن آنها در این پاکت نامه های حرفه ای باعث نگاه جذاب و ویژه ای به اهمیت محتوای درون پاکت نامه می شود.

چاپ پاکت نامه

اکثر چاپگرها به شما امکان می دهند مستقیماً روی پاکت چاپ کنید. ارسال نامه اغلب به خصوص برای مقاصد تجاری و همچنین برای مسائل شخصی ضروری است. اولین چیزی که از یک نامه دیده می شود پاکت نامه است که آن را بسیار مهم می کند. چاپ پاکت های ارزان قیمت با لوگوی فردی یا گرافیکی به راحتی انجام می شود و مزایای زیادی دارد. خدمات چاپ پاکت نامه می تواند توسط یک شخص حرفه ای یا شخصی انجام شود. این به ویژه برای افراد حرفه ای مفید است که بتوانند مقادیر زیادی از موارد را تنها با یک سفارش چاپ کنند.

چاپ پاکت در ارومیهچاپ روی پاکت نامه

هنگام چاپ روی پاکت باید دو مورد را بررسی کنید.

اولین مورد تنظیم چاپگر با اندازه چاپ پاکت نامه مورد نظر است. ابتدا Ctrl+P را فشار دهید تا کادر گفتگوی چاپ باز شود، سپس به تب Page Setup بروید و در صورت امکان نوع کاغذ را به عنوان “پاکت” انتخاب کنید. اگر نمی توانید این کار را انجام دهید، ببینید آیا می توانید اندازه کاغذ را به اندازه پاکت (مثلاً C5) تغییر دهید. بسته پاکت نامه می گوید اندازه آنها چیست. اکثر پاکت نامه ها در اندازه های استاندارد عرضه می شوند.

باید مطمئن شوید که پاکت‌ها با سمت راست به سمت بالا در سینی چاپگر قرار دارند. برای این کار دفترچه راهنمای چاپگر را بررسی کنید، یا سعی کنید یک پاکت را چاپ کنید و بررسی کنید که روی کدام طرف چاپ شده است تا ببینید کدام راه مناسب است.

برخی از چاپگرها مانند چاپگرهای لیزری. به گونه ای طراحی نشده اند که بتوانند پاکت نامه را چاپ کنند، دفترچه راهنمای چاپگر خود را بررسی کنید تا ببینید آیا پاکت نامه را می پذیرد یا خیر. زیرا در غیر این صورت، ممکن است با وارد کردن پاکت به چاپگر آسیب وارد کنید.

چاپ جوهر سفید بر روی پاکت های رنگی تیره درخشان به نظر می رسد و می توانیم آن را در اکثر پاکت های خود ارائه دهیم. این مدل چاپ به شما فرصت این را می دهد که خلاق باشید و طرح های چشم نوازی برای آخرین نامه ها، دعوت نامه ها و رویدادهای ویژه خود ایجاد کنید. این سبک چاپ به دلیل پوشش لوکسی که ارائه می دهد، میتواند انتخاب بسیار محبوبی برای دعوت نامه عروسی و آدرس دهی باشد.

چاپ پاکت نامه به صورت تکی و رنگی

ابتدا باید اندازه و وسعت چاپ پاکت را انتخاب کنید. پس از آن چاپگر باید گرافیک یا لوگوی مورد نظر را آپلود کند و آن را به ساده ترین روش با چاپ پاکت تطبیق دهد.

چاپ و طراحی سربرگ

به عنوان مثال، یک شرکت می تواند پاکت هایی را با لوگوی خود در قسمت فرانت اند چاپ کند. پاکت های تجاری باید نشان دهنده شرکت باشد و تصویری ثابت را به مخاطب منتقل کند. بنابراین چاپ پاکت نامه با لوگوی شرکت بسیار مفید است. برای مقاصد تجاری، چاپ پاکت ارزان تا هزار عدد یک مزیت بزرگ است.

چاپ پاکت نامه بصورت فوریفویل کردن

فویل کردن یک تکنیک تزئینی فریبنده است که ظرافت و پیچیدگی را به پاکت های شما می بخشد. از طریق استفاده از فویل های فلزی یا رنگی، این فرآیند تایپوگرافی و تصویرسازی را بهبود می بخشد و جلوه بصری خیره کننده ای ایجاد می کند که چشم ها را جلب می کند و تأثیری ماندگار بر جای می گذارد. فویلینگ یک انتخاب محبوب برای مناسبت‌های مختلف از جمله عروسی‌ها، رویدادهای شرکتی و برندسازی ممتاز است، جایی که جذابیت زیبایی پاکت‌ها را افزایش می‌دهد و باعث می‌شود آن‌ها برجسته و لوکس باشند.

نقش برجسته

منبت کاری فرآیندی جذاب است که عنصری از عمق و لمس را به پاکت های شما اضافه می کند. با ایجاد کاراکترها، لوگوها یا تصاویر سه بعدی برجسته، این تکنیک ظریف و در عین حال تاثیرگذار نتیجه ای پیچیده و ظریف را ارائه می دهد. چه برای برندسازی، مناسبت‌های خاص ، لوازم التحریر لوکس، منبت کاری ظرافتی می‌ افزاید و پاکت‌های شما را به سطحی از انحصار و اعتبار می‌ رساند.

Rate this post
مدیر فنی

با بهترین های کشورمان، در فضای مجازی یکّه تازی میکنیم ! طراحی وب سایت ، کانفیگ قدرتمند ترین سرور ، طراحی تیزر تبلیغاتی ، طراحی لوگو ، فالوور اینستاگرام تخصص ماست فقط کافیست به نمونه کار های ما سر بزنید به دیگر وب سایت های هولدینگ ما سر بزنید.

نظرتان را بگویید

تماس با ما