Skip to main content
خدمات شرکت

حذف واترمارک AudioJungle از فایل های صوتی

توسط مهر ۱۴, ۱۴۰۲مهر ۱۵ام, ۱۴۰۲4 نظر
حذف واترمارک آدیو جانگل

شاید شما نیز  به ساخت تیزر های حرفه ای مشغول باشید و با صدای دلخراش 😀 واتر مارک Audio Jungle روبرو شده اید.حذف واتر مارک Audio Jungle از تمامی آهنگ های موجود توسط گروه موسیقی تیزر ها به صورت فوق العاده حرفه ای ، این واتر مارک را با هزینه ای بسیار ناچیز و اندک برای شما از هر فایل صوتی که از وب سایت Audiojungle.net برای ما بفرستید پاک میکند و با کیفیت فوق العاده بالا برای شما ارسال میکند.

تمامی فایل های صوتی با کیفیت 320 برای شما ارسال میشود و هیچگونه اثری از واتر مارک نخواهد بود

اگر فایل خاصی را با کیفیت بسیار بالا از وب سایت Audio jungle نیاز دارید ، شرکت تیزر ها میتواند آن را به صورت اورجینال با آپدیت، برای شما خریداری کند. کافیست از طریق فرم تماس با ما ، با شماره های شرکت تماس بگیرید.

هزینه خدمات فوق ، برای هر فایل 50 هزار تومان خواهد بود

نمونه فیلم هایی که واتر مارک های آن توسط مجموعه ما حذف شده است ، به غیر از آهنگ های اورجینال ، تمامی آهنگ های استفاده شده در مجموعه تیزر ها که در بخش صفحه اول و نمونه کار ها مشاهده میکنید ، توسط مجموعه ما پاک شده است

این فایل از وب سایت Audio Jungle دانلود شده که در آن دمو حذف نشده است ، بعد از حذف فایل دمو ، نتیجه نهایی را مشاهده میکنید :

برای سفارش میتوانید با شماره های شرکت تماس بگیرید و یا از طریق واتس اپ با ما در ارتباط باشید

5/5 - (196 امتیاز)
مدیر فنی

با بهترین های کشورمان، در فضای مجازی یکّه تازی میکنیم ! طراحی وب سایت ، کانفیگ قدرتمند ترین سرور ، طراحی تیزر تبلیغاتی ، طراحی لوگو ، فالوور اینستاگرام تخصص ماست فقط کافیست به نمونه کار های ما سر بزنید به دیگر وب سایت های هولدینگ ما سر بزنید.

4 نظر

نظرتان را بگویید

تماس با ما